امتحان کنید:به مردان قدرت دهید ، تا صمیمیت فوران کند

مرد موجودی عاشق قدرت است . مرداز این که قدرتمند باشد حظ میکند . در آسمان اوج میگیرد و شما را نیز همراهخود بالا می برد.از اینکه توانا باشد یا احساس توانایی کند لذت میبرد. تاوقتی که مشغول کشتن این احساس در مردان هستید بدانید که تنها میتوانید خوابخوشبختی را ببینید.

اگر قدرت مرد را نادیده بگیرید یا از آن انتقادکنید بدانید که دیگر پری رویاهایش نخواهید بود.او دنبال کسی است که بهقدرتهایش ایمان داشته باشد. و حتی ضعفهایش را در جهت تقویت تواناییهایش مثبتجلوه دهد.پس بدانید که:

1-
اگر خودتان دارای درآمد هستید ،هرگز درآمدو پولتان را به رخ همسرتان نکشید.حتی اگر درامد بیشتری داریدهرگز به رویخودتان هم نیاورید.بگذارید همسرتان فکر کند که همه چیز در دست اوست.و ادارهامور خانه به دست قدرتنمد او اداره میشود.

2-
مطلقا او را با کسیمقایسه نکنید.شوهر خواهرم دو تا خانه داردفلانی اینقدر درامد دارد و تو مثلگداها هستی.اگر واقعا به بهبود اوضاع مالی فکر میکنید او را برای تلاش بیشترتشویق کنید.انتقاد دشمن صمیمیت است.

3- .
تو بی عرضه ای یعنی فروریختن مرد. یعنی به دست خود خانه را خراب کردن. هر مفهوم مشابه " تو بیعرضهای " فاتحه ای بر صمیمیت و عشق متقابل مرد است.

4-
شوهر خود راحلال مشکلات بدانید. مشکل را به او بگویید و از او بخواهید آن را حل کند.وتایید کنید که تنها او قادر به حل این مسئله است.

5-
به مردان اندرزندهید.مردان دوست دارند که مشکلات را به تنهایی حل کنند.و اگر به شما چیزینمیگویندیعنی به تنهایی قادر است موضوع را حل کند.و در صورت لزوم با شما درمیان میگذارند.با نصیحت نکردن زندگی خود را عاشقانه کنید.

6-
سکوتمردان را نشکنید.این اشتباه خانمهاست که وقتی مرد ساکت است مدام به سمت آنهامیروند و با آنها حرف میزنند.اگر او ساکت است به سکوت نیازمند است.و احترامبه این سکوت یعنی صمیمیت بیشتر. سکوت طولانی در زنان ممکن است به معنی آزردهخاطر بودن باشد اما در مردها این طور نیست.

7-
به مردان فضا بدهیدگاهی او را رها کنیدتا با خود خلوت کند. با دوستان به ورزش برود و به خانوادهخود تنها سر بزند.مدام دنبال او نباشد. فضای رها شدن! این چیزی است که مردانگاهی به آن نیاز دارند. اگر به انها این فضا را هدیه بدهید. انها نیز به شماعشق میورزند

8-
مرد دوست دارد که از او قدر دانی شود. تشکر به مردقدرت پرواز میدهد.از هر کار کوچکی که برای شما انجام میدهدتشکر و قدر دانیکنید.تا او نیز بی حساب به شما عشق بورزد.

9-
مرد باید تاییدشود.تواناییهای مرد را تایید کنیدو تاکید کنید او صاحب بهترین تواناییها وشایسته ترین همسر( شوهر) است.

10-
باید مورد اطمینان باشد. به اواعتماد کنیدبا اطمینان خاط از اینکه او میتواند ، شما میتوانید به راحتیبسیاری از کارها را به بسپارید.

11-
مردها را تشویق کنید.مرد عاشقتشویق است.کف زدن ها را فراموش نمیکند.. مرد، آفرین شما را تا عمر دارد بهخاطر میسپارد.

من نیز لبخند شما را بعد از اجرای این قوانین طلاییبرای همیشه به خاطر دارم.

نکاتی که در بالا ذکر شد شاید در نگاه اولبسیار ساده و سطحی و بی اهمیت جلوه کند ولی باور کنید که با رعایت همین نکاتساده ( و البته بی هزینه ) بسیاری از مشکلات مربوط به نبود صمیمیت بین همسرانحل می شود.
موارد بالا برای خانمها است . به همین صورت نکاتی هم وجوددارد که آقایانباید رعایت کنند که با رعایت آنها از سوی آقایان و رعایت نکاتبالا از سوی خانمها قطعا" صمیمیت در زندگی پر رنگ تر خواهد شد .آری صمیمیتیکه اگر در خانه حاکم باشد همه مشکلات کم رنگ میشوند و حاضر نخواهید بود کهانرا با دنیا عوض کنید.
مگر ما از زندگی چیزی جز صمیمیت و یکدلی و فضاییبا عشق و محبت میخواهیم؟ مگر نه اینست که حتی آن کسی که بدنبال کسب ثروت استهدفش رسیدن به آرامش است؟

/ 3 نظر / 17 بازدید
چگونه ما هم از اينترنت به يك درآمد بالا برسيم؟

همين ابتداي كار خيالتان را راحت كنيم، با كليك بر روي تبليغات و كار در سايت هاي خارجي و عضويت در اين سايت و آن سايت حتي يك ريال هم كسب درآمد نخواهيد كرد!!! بهتر است بدنبال يك راه اصولي و تست شده باشيد. كسب درآمد واقعي از اينترنت از هيچ طريقي ممكن نيست مگر با وجود فروش محصولاتي به ديگران، اما اين مهم نيازمند علم خاص راه اندازي فروشگاه اينترنتي و همچنين آشنايي با فنون تجارت و فروش در اينترنت و در آخر نيازمند محصولاتي براي فروش است... ممكن است بگوييد 2 مورد اول را مي توان به دست آورد اما ما كه محصولي براي فروش نداريم؟ پاسخ اين است: اصلا نگران نباشيد ، ارايه هر 3 مورد مذكور با هزينه اي فوق العاده پايين را به ما واگذار كنيد: *راه اندازي فروشگاه حرفه اي بصورت رايگان (فقط هزينه ثبت دامين را مي پردازيد) *ارايه تمام فنون حرفه اي فروش در اينترنت در يك پكيج ويژه با زباني كاملا فارسي و روشي آسان *تامين محصولات فروشگاه شما در زمينه هاي دلخواهتان تا 3 سال به صورت رايگان *معرفي محصولات پرفروش جهت شروع درآمد شما از همان روزهاي آغازين كار *پشتيباني مداوم تا 3 سال جهت افزايش فروش شما و آموزش تكنيكهاي جديد ويژه بالا برد