عجیب ترین قوانین جنسی در دنیا

 

۱) در شهر ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی زنان می توانند به ازای هر بار معاشقه از  شوهر خود تقاضای پول کنند.

۲) در  جزیره Tazmanya واقع در جنوب شرقی استرالیا و نیز در منطقه Gippsland این کشور، عروس و داماد حین جشن عروسی روی حصیری که در میانه مجلس پهن شده، در برابر میهمانان اولین رابطه جنسی خود را برقرار می کنند.

 ۳) در کشور اندونزی واقع در جنوب شرقی آسیا ، اگر ثابت شود که فردی عمل استمنا انجام داده،   سر آن فرد را به عنوان مجازات می توانند از تنش جدا کنند.

 ۴) بنا به سنتی در  تایوان ، واقع در شرق آسیا ، یکی از خویشاوندان یا دوستان داماد باید بکارت عروس را از بین ببرد. بدین ترتیب داماد می تواند از انجام این وظیفه ناراحت کننده و نامطلوب رهایی پیدا کند.

۵) بر اساس سنتی درهندوستان ، زنانی که برای انجام نظافت به خانه های دیگران می روند، می توانند وظیفه پاسخ دادن به  نیازهای جنسی نوجوانان مجرد ساکن خانه را نیز به عهده بگیرد.

۶) در جزیره Guam  واقع در اقیانوس کبیر ، مردها می توانند شغلی متفاوت و بی نظیر در سراسر جهان را داشته باشند. مردانی که این شغل را انتخاب می کنند، شهر به شهر می گردند و در ازای دریافت پول از دختران باکره، اقدام به برقراری رابطه جنسی با آنها می کنند. بر اساس سنتی در جزیره Guam ازدواج دختران باکره به هیچ وجه مجاز شمرده نمی شود.

 ۷) در شهر Cali کشور کلمبیا در آمریکای جنوبی ، اولین رابطه جنسی عروس جوان و شوهرش توسط مادر عروس به طور کامل زیر نظر گرفته می شود.

٨_در ایران دختران ایرانی با کلک سر شوهران بیچاره خود کلاه میگذارند.

/ 0 نظر / 21 بازدید